The Shadow van JNX Sports is de nieuwste pre-workout formule van JNX Sports. Deze formule is de meest geavanceerde en de meest complete pre-workout formule op de markt.
The Shadow JNX Sports eigenschappen:
De krachtige forumle is geheel vrij van Creatine en bevat een aantal in de bodybuilding wereld bekende ingrediënten als Beta-Alanine, Taurine, L-Leucine, L-Citrulline, Cafeïne en l-Tyrosine.
The Shadow is verkrijgbaar in verschillende heerlijke smaken, zoals Magic Berry en Neon Tropic. Door de geconcentreerde formule van de The Shadow moet je nooit meer dan 1 scoop per dag nemen.
The Shadow Cobra Labs kenmerken:
- Eerlijke pre-workout
- 1 schepje is ECHT genoeg!
- IJzersterk product voor bodybuilders
- 270g per pot
Waarom staat er soms weinig of geen informatie over de werking van een product?
Helaas mogen wij tegenwoordig, door strenge EU-wetgeving, maar beperkt informatie geven over de werking van producten. Alleen zogenaamde claims die staan in de EU database mogen vermeld worden. Resultaten uit wetenschappelijke onderzoeken mogen we daarom veelal niet delen. Zo mogen we bijvoorbeeld niets zeggen over de werking van cafeïne, terwijl de werking van koffie bij iedereen bekend is. Zijn er specifieke vragen over dit product of wil je meer informatie over de werking, neem dan gerust contact op met onze klantenservice voor een persoonlijk advies.








